"TECHMEKO" Sp. z o. o.
sekretariat@techmeko.pl
+48 32 440 93 00

200

Wykonanych Projektów

20

Lat na Rynku

10

Zatrudnionych Pracowników

2721

Zadowolonych Klientów

Projektowanie

Nadzór Budowlany

Adaptacje Projektów

Budownictwo

Ekspertyzy

Jednostki Kogeneracyjne

Partnerzy i Opinie

photo

Menergo.pl
Kogeneracja polega na produkcji ciepła i energii elektrycznej w jednym procesie technologicznym, tzw. skojarzeniu, z wykorzystaniem energii pierwotnej zawartej w paliwie. Proces ten zachodzi w urządzeniach kogeneracyjnych, których parametry dobierane są do indywidualnych warunków technicznych i potrzeb klienta.
photo

Opinie naszych Klientów

Pragniemy polecić firmę TECHMEKO SP. z o.o. jako wykonawcę o dużym doświadczeniu, rzetelnego i godnego zaufania. Jakość wykonanej  dokumentacji oraz podejście do zleconych prac cechuje pełen profesjonalizm. - Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWA

Pragniemy polecić firmę TECHMEKO Sp. z o.o. jako wykonawcę godnego zaufania, rzetelnego i w pełni profesjonalnego. Prace wykonano zgodnie ze sztuką budowlaną i normami. - Parafia Świętego Józefa Robotnika

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit Expedita voluptatum necessitatibus deleniti nisi. Loremu ips umdolorio amet, consectetur." - Green York

O Firmie

Pracownia Projektowa TECHMEKO powstała w 1997r., pierwotnie figurując pod nazwą „Usługi Projektowe”.
Pierwszymi zleceniami biura były niewielkie obiekty kubaturowe mieszkalne, usługowe i handlowe. Pracownia realizowała głównie tematy z zakresu architektury i konstrukcji.
W roku 2000 firma utworzyła swoje biuro – oddział w Rybniku przy ul. 3 Maja 30 i tam została przeniesiona główna działalność pracowni. W 2005r. firma przeniosła swoją siedzibę do biurowca przy ul. Jankowickiej 23/25 w Rybniku. W roku 2007 firma zakupiła budynek przy ul. Gliwickiej 177A, który stał się główną siedzibą.
Z dniem 18 listopada 2005 roku zmieniła się forma prawna firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nowa spółka przejęła wszelkie należności i zobowiązania swojej poprzedniczki.
Biuro realizuje coraz większe tematy kubaturowe oraz dodatkowo poszerza zakres działalności o branżę drogową oraz instalacyjną.
W końcówce roku 2008 firma rozpoczyna działalność w zakresie wykonastwa ogólnobudowlanego.
Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 15 osób – inżynierów projektantów, specjalistów z następujących branż: konstrukcyjno-budowlanej, architektonicznej, drogowej i instalacyjnej. Ponadto firma zatrudnia 10 pracowników budowlanych oraz osób nadzoru technicznego.
Jesteśmy zespołem ludzi młodych, a jednocześnie posiadających znaczne doświadczenie zawodowe, poparte uprawnieniami budowlanymi w odpowiednich specjalnościach. Cały czas poszerzamy zakres swojej działalności, chcąc zapewnić Państwu jak najlepszą
i kompleksową obsługę.
Prowadzimy stałą współpracę z doświadczonymi fachowcami branży projektowej wszystkich specjalności, a także współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne opracowanie wszelkich projektów o różnym stopniu trudności.
Biuro jest w pełni skomputeryzowane. Posiadamy licencjonowane oprogramowanie, wspomagające projektowanie w zakresie obliczeń i kreślenia wszelkiego rodzaju konstrukcji inżynieryjnych (stal, żelbet), do projektowania dróg i mostów, projektowania sieci i instalacji, projektowania architektoniczno-budowlanego, kosztorysowania oraz oprogramowanie biurowe.
Posiadamy wszelkie niezbędne, wymagane prawem budowlanym, uprawnienia do projektowania i nadzorowania obiektów budowlanych.
Pracownicy firmy są członkami organizacji technicznych-budowlanych, uczestniczymy we wszelkich szkoleniach wciąż wzbogacając swoją wiedzę o coraz to nowsze rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe i technologiczne.

Nasi Klienci